Aktualitātes

 

Pabeigti darbi 110 kV un 330 kV elektropārvades līniju izbūvē Skrundas posmā

2018. gada rudenī “Latvijas Energoceltnieks” veica ADSS kabeļa montāžas darbus, kas paredz elektropārvades līniju (EPL) izbūvi 110 kV posmā Tume – Brocēni, 110 kV EPL izbūvi posmā Brocēni – Rudbārži, kā arī 330 kV EPL posmā Brocēni - Grobiņa”. Līgums starp “Merks” un “Latvijas Energoceltnieks” tika noslgts 2018. gada jūlijā.

20 februāris 2019

Raimonds Vējonis reģionālās darba vizītes laikā apskata Rēzeknes tehnikuma multifunkcionālās zāles jaunbūvi

Šī gada 7. decembrī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis reģionālajā darba vizītē apmeklēja Rēzekni, kur tikās ar Rēzeknes tehnikuma skolēniem un pedagogiem, kā arī apskatīja Rēzeknes tehnikuma telpas un sporta zāles jauno piebūvi.

14 decembris 2018

Turpinās darbi pie esošo 330 kV gaisvadu līnijas dzelzsbetona balstu nomaiņas

Līgumu par 1,872 miljons eiro vērto projektu, kas paredz 330 kV gaisvadu elektropārvades līnijas (EPL) dzelzsbetona balstu nomaiņas darbus, 330 kV EPL posmā Salaspils - Viskaļi (Jelgava), un 330 kV EPL posmā Viskaļi (Jelgava) - Šauļi AS “Augstsprieguma tīkls” starp SIA “Latvijas Energoceltnieks” noslēdza šī gada jūlijā.

15 novembris 2018

SIA “Latvijas Energoceltnieks” piedalās projekta „Elektroniskās sakaru infrastruktūras pieejamības uzlabošana lauku teritorijās” īstenošanā

SIA “Latvijas Energoceltnieks” (LEC) piedalās 46.7 milj. EUR Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta Nr.2.1.1.0/16//I/001 „Elektroniskās sakaru infrastruktūras pieejamības uzlabošana lauku teritorijās” īstenošanā, kas paredz Latvijas Valsts radio un televīzijas centra esošā optiskā tīkla infrastruktūras savienošanu un jaunu interešu pieslēgumu punktu izbūvi Latgalē.

15 oktobris 2018

Jelgavā svinīgi atklāta Latvijā jaunākā un modernākā tehniskās apskates stacija

Jau vēstīts, ka jaunās CSDD ēkas projektu Jelgavai izstrādājis arhitektu birojs "Arhis", savukārt celtniecību veic SIA "Latvijas energoceltnieks". Būvniecības izmaksas ir ap 1,8 miljoniem eiro. Objekta pamatakmens iemūrēšanas ceremonija notika 2017. gada 14. decembrī.

22 septembris 2018

Ķeguma HES ūdens pārgāznes aizvaru daļēja nomaiņa

Kopš tās uzcelšanas 1939. gadā Daugavas vecākā hidroelektrostacija ir bijusi nozīmīgs atjaunojamās enerģijas avots valstī. Ķeguma HES 6. un 7. laiduma aizvaru nomaiņa tika veikta, lai paaugstinātu dambja drošumu.

09 maijs 2018

Multifunkcionālas servisa ēkas izbūve Pilssalā

Multifunkcionālā servisa ēka paredzēta Alūksnes pašvaldības aģentūras "ALJA" vajadzībām

01 septembris 2017

Uzsākta elektrolīnijas “Kurzemes loks” 3. posma izbūve

2017.gada 27. jūlijā ir pacelti pirmie elektrolīnijas “Kurzemes loks” balsti Dundagas novadā, pēc AS “Augstsprieguma tīkls” pasūtījuma uzsākot projekta trešā posma izbūvi.

27 jūlijs 2017

Ikšķiles vidusskolas piebūve svin Spāru svētkus

28.jūnijā Ikšķiles vidusskolas piebūvei svinēja Spāru svētkus, kuros piedalījās SIA “Latvijas Energoceltnieks" un novada pašvaldības pārstāvji. Latviešu tautas tradīcijās šie svētki simboliski iezīmē brīdi, kad apjomīgākie būvdarbi paveikti un būvniecība ieiet nākamajā fāzē.

30 jūnijs 2017

Ikšķiles vidusskolas jaunās piebūves pamatos iemūrē Laika kapsulu

13.aprīlis SIA “Latvijas Energoceltniekam” un Ikšķiles novadam bija vēsturiska diena, jo Ikšķiles vidusskolas jaunā sākumskolas korpusa pamatos tika iebūvēta Laika kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

01 maijs 2017

VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga""- biznesa zāles pārbūve

SIA „Latvijas Energoceltnieks” ir uzsācis būvniecības darbus pie esošās biznesa zāles zonas pārbūves par publisku pasažieru kustības zonu 824 m2 platībā

25 janvāris 2017

Biokurināmās koģenerācijas stacijas jaunbūve Vestienas ielā 2, Rīga

SIA „Latvijas Energoceltnieks” ir uzsācis Biokurināmās koģenerācijas stacijas būvniecību ar elektrisko jaudu 4,4 MWe un siltuma jaudu 20 MWth

21 oktobris 2016

„Kurzemes loka” 3.posma projektēšanas un būvniecības darbus veiks apvienība “LEC, RECK un Empower”

AS"Augstsprieguma tīkls" izsludinātajā iepirkuma procedūrā augstsprieguma līnijas "Kurzemes loks" 3.posma projektēšanas un būvniecības darbiem līguma slēgšanas tiesības ieguvusi personu apvienība "LEC, RECK un Empower", kur vadošais būvuzņēmējs ir SIA"LEC".

02 augusts 2016

Rīgas HES rekonstrukcija- pirmā hidroagregāta ģeneratora rotoru pārceļ uz montāžas laukumu

31. maija pēcpusdienā notika hidroagregāta Nr. 1 lielākās detaļas – ģeneratora rotora (350 tonnas) – izcelšana un novietošana montāžas laukumā tā atjaunošanas procesam, kur veiksmīgi līdzdarbojas arī SIA „Latvijas Energoceltnieks”.

31 maijs 2016

SIA „Latvijas Energoceltnieks” ir uzsācis vērienīgus rekonstrukciju darbus piecās apakšstacijās

Rekonstrukcijas gaitā paredzēts 110 un 400kV iekārtu rekonstrukcija, kas būtiski uzlabos elektroapgādes efektivitāti, kā arī tiks uzlabota apakšstacijas tuvumā esošo un dzīvojošo iedzīvotāju dzīves kvalitāte.

20 aprīlis 2016

Ēnu diena SIA „Latvijas Energoceltnieks”

Iespēja dienu pavadīt SIA „Latvijas Energoceltnieks” un uzzināt kāda varētu būt darba diena, izvēloties inženierzinātni kā tālāko studiju virzienu, tika dota Kuldīgas Centra vidusskolas 12 klases audzēknim Rodrigo Gruntmanim.

11 februāris 2016

Maijā tiks uzsākta Rīgas HES hidroagregātu rekonstrukcija, kurā darbus veiks arī SIA „Latvijas Energoceltnieks”

Daugavas HES ir Latvijā svarīgākās energobūves, kuru pilnīgā rekonstrukcijā AS „Latvenergo” šobrīd iegulda 200 miljonus eiro. Nomainot visus hidroagregātus, Latvija vēl vismaz tuvākos 40 gadus gūs saimniecisku labumu, pieaugot to jaudai un elektroenerģijas izstrādes efektivitātei.

13 janvāris 2016

Latvijas Energoceltnieks pirmā 400 kV gaisvadu līnija Baltijā

SIA "Latvijas Energoceltnieks" var lepoties, ka ir piedalījies 400 kV gaisvadu līniju izbūvē.

09 decembris 2015

Nodod ekspluatācijā Krievu salas infrastruktūras attīstības projektu

16.novembrī Rīgā, Krievu salā, Rīgas brīvostas pārvaldes rīcībā svinīgā pasākumā nodeva vērienīgāko Rīgas brīvostas infrastruktūras objektu, kurā darbus veica arī SIA „Latvijas Energoceltnieks”, uzstādot kuģu krasta 6kV elektroapgādes kompleksu.

20 novembris 2015

Atklāts modernizētais Smiltenes tehnikums

12. novembrī Smiltenes tehnikumā tika atklātas ERAF finansētā rekonstrukcijas un modernizācijas projektā atjaunotās ēkas un mācību programmas. SIA „Latvijas energoceltnieks” veica darbus piecās ēkās, izveidojot vienotu tehnikuma mācību kompleksu, Smiltenes tehnikums uzskatāms par vienu no modernākajām profesionālās izglītības iestādēm Vidzemes reģionā.

20 novembris 2015