Salu tilta kompleksa Rīgā 2.kārtas pārbūve

Projekta pasūtītājs A/S "A.C.B."
Projekta mērķis Infrastruktūras uzlabošana Salu tiltā, Rīgā
Ieguldījums 10 kV elektroapgādes tīklu izbūve un rekonstrukcija , abonentu tīklu izbūve un rekonstrukcija, apgaismojuma izbūve
Projekta laiks, vieta 2018-2019, Salu tilts, Rīga

Izaicinājumi vai problēmas, kas tika atrisinātas: Īpašs izaicinājums ir darba organizēšana paaugstinātas satiksmes intensitātes zonā, kas paredz regulāru darbinieku kontroli, komunikāciju ar darba aizsardzības speciālistiem un citiem objekta darbuzņēmējiem.

Būtisks faktors ir objekta atrašanās pilsētas centrā un tā nozīmīgums, kā rezultātā maksimāli precīzi tiek ievērots būvniecības process ar visiem jaunākajiem ievedumiem būvniecības kvalitātes sistēmā.

Projekta priekšrocības: Tiks pabeigta Salu tilta rekonstrukcija – rekonstruētas tilta konstrukcijas, rekonstruētas inženierkomunikācijas, kā arī ieviestas jaunas tehnoloģijas.

Projekta realizētāja komentāri: Esam lepni, ka SIA „Latvijas Energoceltnieks” piedalās viena no lielākajiem Latvijas tiltiem kompleksa rekonstrukcijā. Šis projekts ir kārtējais nozīmīgais objekts uzņēmuma portfolio.

Pasūtītāja atsauksmes: Darbi ir nesen uzsākti, bet šobrīd gan termiņu, gan darbu izpildīšanas kvalitātes ziņā A/S „A.C.B.” pilnībā apmierināts ar SIA „Latvijas Energoceltnieks” sniegumu šī projekta realizācijā.

Citas interesantas lietas, tehnoloģijas vai piezīmes: Visinteresantākā un reizē arī atbildīgākā būs apgaismojuma balstu un kontakttīkla balstu izbūve uz tilta tieši posmā , kur tiltu šķērso 110kV EPL.

Projekta vērtība: 432 198.65 EUR

Atpakaļ